درباره ما

شرکت هوشمند گستر علم فعالیت خود را از سال ۸۸ آغاز نموده و از سال ۹۱با عنوان .SwsCo با سیاستی جدید فعالیت خود را با قدرتی بیشتر ادامه داده است. در این سالها تا به اکنون تمام تمرکز کاری شرکت بر روی تحقیق پیرامون زمینه های مختلف دنیای IT به خصوص جامعه متن باز و دنیای اینترنت بوده است.

  • فعالیتهای ما در زمینه وب:

این شرکت با استفاده از جدیدترین متدهای رایج برنامه نویسی و طراحی سایت های اینترنتی و استفاده از وب سرورهای بسیار قدرتمند، سعی در تولید و طراحی هر چه بهتر و قویتر سایتهای مشتریان خود نموده.

  • فعالیتهای ما در زمینه تحقیقات و پژوهش:

از دیگر فعالیت های این شرکت در رابطه با تحقیق و توسعه می باشد. امروزه این امر اجتناب ناپذیر بوده و برای دست یافتن به اهداف والای شرکت که متأثر از افق ایران ۱۳۰۴ می باشد، لازم است تا با انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و فنی تخصصی علاوه بر همگام بودن با دانش جهانی سعی در تولید دانش برای پیشرفت و توسعه خود و کشور عزیزمان داشت. گوشه ای از نتیجه این فعالیتها می توانید به بلاگ ما مراجعه نمایید.

فعالیت ما در زمینه سیستم عامل ها:

در شروع کار پژوهشی سعی شده تا در دنیای متن باز بر روی سیستم عامل لینوکس تحقیقاتی صورت پذیرد  تا با توجه به اشکالات و نواقص موجود در سیستم عامل ویندوز بتوان راهی ساده و سریع برای مهاجرت از این سیستم عامل به لینوکس برای کاربران پیدا نمود. در این راه به نتایج مناسبی نیز دست یافتیم که می توانیم اعلام نماییم که ما در این زمینه مدعی می باشیم.

فعالیت ما در زمینه سرویسها و سرورها:

همچنین پیرو مهاجرت از ویندوز به لینوکس این توانایی را داریم تا در امر مشاوره، طراحی، راه اندازی سیستم عامل لینوکس که اکنون به یکی از محبوبترین سیستم های عامل دنیا تبدیل شده است، در انواع توزیع های مختلف آن بویژه توزیع های مبتی بر دبیان، برای کاربران؛ و انواع سرویس های رایج بر روی سرورهای لینوکسی برای ارگان ها، نهادها، ادارات، مؤسسات و شرکت ها اعلام آمادگی نماییم. امیدواریم که به یاری خداوند، بتوانیم تجربیات خود در این زمینه را در اختیار همه آنانی که می خواهند به جمع ما بپیوندند، قرار دهیم.